Kancelář jako základ úspěchuVytvořte si útulné pracoviště!

Rozhodujete se pro kancelář v office centru? Zjistěte si fakta!

Publikováno 22.04.2014 v 13:20 v kategorii EKONOMIKA, přečteno: 66x

Plánujete si pronajmout novou kancelář a zvažujete možnosti office centra? Vyhledali jsme za vás různá pro a proti, která je potřeba zvážit, než se rozhodnete. Pravdou ale je, že koncept office centra se stává v podnikání stále více vyhledávanou možností.

Můžete být součástí úspěchu
Kanceláře
Mít svou kancelář v moderním sídle, na dobře dostupném místě a ve společnosti dalších úspěšných podnikatelů, dělá samozřejmě velikou reklamu vaší značce. 

Office centrum vám toto všechno přináší jako přidanou hodnotu.Samozřejmě ale existují i firmy, pro které takový prostor není vhodný. Sídlo ateliéru bytového designu by asi mělo mít osobitější ráz. Faktem ale je, že obecně najdete jen málo nevýhod.

Vím, za co platím
Pronájem kanceláře

Finanční otázka není v případě office centra nijak závažná. Předem totiž víte poměrně jasně, za co své peníze platíte. U běžného pronájmu kanceláře v Praze často vydáte daleko víc, než byste museli.Za vše peníze majitel prostoru nedělá rekonstrukce a nenabízí žádné další služby. 

Office centrum za vaše poplatky zajistí nejen prostory, ale také klimatizaci, vybavení, recepci, parkovací místo, ostrahu i úklidovou službu.Počítejte tedy, že zaplatíte víc. 

To ale neznamená, že byste jinde ušetřili. Rozhodujte se s chladnou hlavou a spočítejte si, kolik peněz a času vás bude stát zajistit si všechny výše zmíněné služby v lacinějším pronájmu na vlastní pěst.

Chci působit profesionálně
Pronájem kanceláře

Pravděpodobně jste zjistili, že ostrahu nebo třeba i recepci pravděpodobně v jiném prostoru na vlastní náklady nejste schopni zajistit vůbec. Pronájem kanceláře v běžném prostoru s sebou často nese i jiná úskalí.Sníte například o klimatizaci? O tom, aby veškerý nábytek a doplňky vizuálně ladily? 

A to vše v dokonale dostupném místě pěšky, autem i MHD? Pak nemusíte více váhat a pro kancelář v office centru se rozhodnout. Pokud jsou vaše požadavky nižší nebo velmi specifické nároky, pak budete bohužel muset pátrat dál.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?