Kancelář jako základ úspěchuVytvořte si útulné pracoviště!

Zařizujete si domácí kancelář?

Publikováno 11.05.2015 v 14:26 v kategorii EKONOMIKA, přečteno: 51x

Umožnil vám váš zaměstnavatel pracovat část týdne z domova nebo jste živnostník, který pracuje z domu pořád? Potom už jste jistě zjistili, že pracovat z gauče při zapnuté televizi nebude to pravé. Každý kdo pracuje z domova, by si měl zařídit kancelář nebo alespoň nějaký kout tam, kde bude mít klid a vše potřebné vybavení.

Klid a příjemný prostor
Domácí kancelářJestliže jste zavrhli pronájem kanceláře, potom si vytvořte kancelář u vás doma. Je ale potřeba vybrat to správné místo.

Nejlépe samozřejmě samostatnou místnost, kde vás nebudou rušit ostatní členové rodiny. 

Jedná se o místo, kde strávíte většinu dne, kde musíte přemýšlet a být produktivní.Proto je nutné, abyste se v tomto prostoru cítili dobře a práce vám šla od ruky. Je také důležité, aby vaše domácí kancelář disponovala vším, co potřebujete. 

Nábytek do kanceláře

Kanceláře jsou místa, kde většinu času prosedíte. Proto je dobré koupit židli, na které se vám bude dobře sedět, a nebudou vás bolet záda.Nejlepší je v tomto ohledu židle ergonomická, kde můžete upravovat výšku nebo úhel. 

Ale i stůl byste měli vybírat obezřetně.Také u něj je důležitá výška, ale především fakt, že se vám na něj musí vejít všechno, co potřebujete mít po ruce. Neobejdete se ani bez pár skříněk, do kterých můžete uložit věci, které zrovna nejsou aktuální. A nezapomeňte na kancelářskou techniku.

Výhody a nevýhody kanceláře doma
Pronájem kancelářeVýhodou může být šetření peněz za dojíždění do práce, ale také času. Můžete si tedy přispat anebo tento čas věnovat rodině a přátelům. 

Navíc vás nikdo nestresuje ani nehlídá.Na druhou stranu musíte být disciplinovaní, samostatní a mít režim. 

Jestliže víte, že pro vás pracovat z domu bude problém, potom je tu pro vás ještě další řešení.Pokud jste z Prahy, nezbývá než se začít zajímat o komerční prostory Praha nebo nějaké coworkingové centrum. Prostě jsou lidé, kteří z domácí kanceláře pracovat nemohou.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?